Geçmişten Geleceğe Güven Taşır

Tarihçemiz


Tarihçemiz

60 yıldır Türkiye genelinde nakliye hizmeti veren Gür Nakliyat ile Anadolu Nakliyat’ın 1998 yılında güç birliği yaparak kurdukları GÜR-AN NAKLİYAT kısa zamanda sektörün lokomotiflerinden biri haline gelmiştir.

     1950 yılında nakliye hizmetine başlayan GÜR NAKLİYAT, başta Elazığ merkez olmak üzere çeşitli illerde faaliyet göstermiştir. Yarım asrı aşkın tecrübe ve birikimiyle Devlet Malzeme Ofisi, Toprak Mahsulleri Ofisi, Tüğsaş Gübre Fabrikası, Etibank Ferrokrom İşletmeleri, Karadeniz birlik Yağ Fabrikası, Sivas Tarım Kredi Kooperatifi, Yem Sanayi, Et Balık Kurumu, Elazığ Çimento A.Ş ve benzeri birçok kuruluşa başarılı nakliye hizmetleri vermiştir. Şuanda da BATI SÖKE ÇİMENTO T.A.Ş. merkez olmak üzere yurtiçinde ve yurtdışında nakliye hizmetlerine devam etmektedir.

     1981 yılında çalışmaya Elazığ merkezde başlayan ANADOLU NAKLİYAT Elazığ Maden Bakır İşletmeleri, Köy tür A.Ş, Adıyaman Çimento San. A.Ş, Konya Çimento San. A.Ş. gibi birçok saygın firmaya hizmet vermiş şu anda da Mersin ÇİMSA A.Ş. merkez olmak üzere yurtiçi ve yurtdışı taşımacılık hizmetine devam etmektedir.

     Bu iki güçlü ve güvenilir firmanın sağlam ayakları üzerinde yükselen GÜR-AN NAKLİYAT merkezi İzmir’de olmak üzere İstanbul, Samsun Edirne, Mersin ve Elazığ’da faaliyetlerini sürdürmektedir. Yurtiçinde elde ettiği başarılarını yurtdışına da taşıyan şirketimiz Nahcivan, Bulgaristan, Gürcistan ve Makedonya’da da çalışmalarına devam etmektedir.