Geçmişten Geleceğe Güven Taşır

Hakkımızda


Hakkımızda

İlk kurulduğu günden beri çeşitli alanlarda faaliyetlerini sürdüren firmamız, farklı özelliklerdeki nakliye taleplerini karşılayabilmekte ve büyük kuruluşlara geniş çaplı taşımacılık hizmeti vermektedir.

Başlıca faaliyet alanlarımız;

DÖKME ÇİMENTO NAKLİYESİ;

Başta İzmir BATIÇİM BATI ANADOLU ÇİMENTO SANAYİİ AŞ’nin yıllık 1 Milyon Tonu aşan dökme çimento nakliyesini yapan firmamız aynı kuruluşun ihracat ayağı olan ve yıllık 500 bin tonu aşkın GEMİ yüklemesini yapmaktadır. AKÇANSA ÇİMENTO SAN. VE TİC. A.Ş ‘NİN İstanbul’da ve Samsun’da, ÇİMENTAŞ TRAKYA A.Ş’NİN Edirne, Bulgaristan ve Makedonya da dökme çimento nakliye hizmetini yapmaktadır.

HAZIR BETON NAKLİYESİ;

BATIÇİM A.Ş., BATI BETON SANTRALLERİ’ne yıllık 500 bin metreküpü aşan hazır beton mikser taşımacılığı ve beton pompalama hizmeti veren firmamız, AKÇANSA ÇİMENTO SAN. VE TİC. A.Ş ve TRAÇİM BETON SANAYİ VE TİCARET A.Ş.’nin İstanbul’da beton taşımacılığını ve beton pompalama hizmetini yürütmektedir.

UÇUCU KÜL NAKLİYESİ;

SOMA ASH PLUS ve KÜTAHYA TUNÇBİLEK’ten yıllık 200 bin ton uçucu kül nakliyesini BATIÇİM ve AKÇANSA başta olmak üzere birçok saygın kuruluşumuza yapmaktadır.

AGREGA NAKLİYESİ;

BATIÇİM A.Ş., BATI BETON SANTRALLERİ’NİN URLA ve ÇEŞME agrega nakliyesini yapmaktayız.

 

AĞIR MAKİNA VE SİLO TAŞIMACILIĞI;

BATIÇİM A.Ş., ÇİMENTAŞ A.Ş., MTA Ege Bölge Müdürlüğü başta olmak üzere birçok kuruluşun silo ve ağır makine taşımacılığını Lowbet ve düz dorselerle güvenle yıllardır yürütmekteyiz.

KİREÇ NAKLİYESİ;

URLA MAKİNA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.’NİN Ülkemizin farklı bölgelerindeki müşterilerine kireç taşıma hizmetini büyük bir titizlikle gerçekleştirmekteyiz. Yukarıda belirttiğimiz alanlarda ve burada sayamadığımız birçok farklı alanda taşımacılık hizmeti veren firmamız yoluna güvenilir adımlarla devam etmektedir.