Geçmişten Geleceğe Güven Taşır

Kalite Politikamız


Kalite PolitikamızŞirketimiz, Yaklaşık 50 Yıldır Türkiye genelinde nakliye hizmeti veren Gür Nakliyat ile yine uzun yıllardan beri bu sektörde faaliyet gösteren Anadolu Nakliyatın güçbirliği yapması ile 1999 yılında kurulmuş ve kısa zamanda sektörün lokomotiflerinden biri haline gelmiştir.

1971 yılında Gür Nakliyat yarım asıra yaklaşan tecrübe ve birikimiyle Elazığ Devlet Malzeme ofisi, Elazığ Toprak Mahsülleri Ofisi, Elazığ Tüğsaş Gübre Fabrikası, Elazığ Etibank Ferrokrom İşletmeleri, Elazığ Karadenizbirlik Yağ Fabrikası, Sivas Tarım Kredi Kooperatifi, Yem Sanayi, Et Balık Kurumu, Elazığ Çimento A.Ş ve mutelif birçok kuruluşa başarıyla nakliye hizmeti vermiştir.

1981 Aynı şekilde Anadolu Nakliyatın başarı ve takdirle hizmet verdiği kuruluşlardan bazılarınıda şu şekilde sayabiliriz :
- Elazığ Maden Bakır İşletmleri
- Elazığ Köytür A.Ş
- Adıyaman Çimento San. A.Ş
- Konya Çimento San A.Ş

İki güçlü ve güvenilir firmanın tecrübe ve güçbirliğiyle kurdukları Gür-an Nakliyat Ltd.Şti kuruluşundan beri Batıçim A.Ş, Batı Söke Çimento A.Ş, Çavdır Batıçim A.Ş ve İzbetona dökme çimento nakliyesi alanında başarıyla hizmet vermektedir.Yine aynı alanda olmak üzere Kars Çimentonun Nahçivanana 40,000 ton dökme çimentosunu taşımış bulunmaktayız.

Firmamızın ağırlıklı faaliyet gösterdiği alanlardan biride yem nakliyesidir. Bu anlanda Köytür Ege Entegre Tavukçulukta 10 yıldır nakliye faaliyetimiz devam etmektedir.

Ayrıca İzmir Kara Nakliyecileri Sitesinde bulunan şubesiyle her tür nakliye sahasında gelen talepleri karşılamaktadır.

Yıllık 1,200,000 ton dökme çimento, 600.000 ton dökme ve cuvallı kümes hayvanları yemi ve 400,000 ton mıcır nakliye kapasitesi ile sektörde öncü kuruluşlardan olan firmamız filosu bünyesinde çimento ve yem silobası, kasalı, damperli, frigofirik, low-bed alçak dorseli araçlar bulunmaktadır.