Geçmişten Geleceğe Güven Taşır

Belgelerimiz


Belgelerimiz

Dünya ekonomisinde marka olmuş, ülkemiz sanayisinde ise sektörlerinin lokomotifi olan kuruluşlara taşıma hizmeti vermekteyiz. Yıllık 2 milyon tonu aşkın dökme çimento nakliyesi 1milyon metreküp hazır beton nakliyesi ve beton pompalama hizmeti, ağır makine ve silo taşımacılığı, mıcır, kül, kireç nakliyesi big bag-sling bag taşımacılığı gibi nakliye sektörünün farklı alanlarında yıllardır güvenle hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktayız.

Çekici, kırkayak, pompa, mikser, lowbet ve düz dorselerden oluşan geniş ve sürekli yenilenen araç parkıyla firmamızın kuruluşundan bu tarafa öncelikli düsturu hizmet verdiği kuruluşların güvenini kazanmaktır.

İki yüz’e yakın çalışanımızla birlikte yurt içinde Edirne’den Kars ‘a ülkemizin de gururu olan havaalanları, otoyollar, spor salonları, barajlar gibi birçok büyük projeye emek verdik.

Yurt dışında Bulgaristan da, Nahçivan da, Makedonya da, Gürcistan da hizmetini gördüğümüz kuruluşları ve tabi ki ülkemizi gururla temsil ettik. Misyonumuz, kazandığımız bu güveni devam ettirmektir. Vizyonumuz sektörümüze öncülük edip hem ülkemiz gençlerine yeni iş imkânları sunmak hem de beraber çalıştığımız kuruluşlarla ülkemizin de gururu olacak büyük projelere emek vermeye devam etmektir.